У 2021 одним із б'юті-трендів є білосніжна, наче на півпрозора, шкіра. Досягти такого ефекту можна за допомогою домашніх масок або спеціальних засобів для цієї мети, які створюють косметичні виробники. Вибір за вами.

Буде корисно: "Ми – це те, що ми їмо": літні суперфуди для молодості та сяйва шкіри – домашній догляд

Домашня огіркова маска – рецепт

Якщо ви вирішили приготувати маску з огірків у домашніх умовах, то варто зазначати, що основний інгредієнт допоможе зробити шкіру вашого обличчя більш чистою, світлою, сяйливою, а тон однорідним вже після кількох застосувань. Проте домашня суміш не зможе повністю впоратися з більш серйозними проблемами. Наприклад, із різними типами пігментації.

Огіркова маска також володіє властивістю швидко відновлювати водний баланс шкіри та бореться з наслідками сонячних опіків, якщо ви не дотримувалися базових правил засмаги. Інгредієнти для приготування такого засобу легко знайти чи не в кожному домі.

Що вам знадобиться?

  • 1/4 тертого огірка;
  • 2столові ложки гелю або соку алое вера.

Почніть із ретельного змішування вказаних компонентів. Потім покладіть суміш на 15 хвилин у холодильник. Опісля нанесіть її на обличчя, шию та ділянку декольте. Залишіть маску на 10 хвилин, а потім змийте усі залишки водою кімнатної температури.