Приховати сивину без фарби для волосся можна 5 способами. Дізнайтеся про них, перш ніж відвідувати колориста.

Читайте також: Поширені причини пошкодження волосся, на які варто звернути увагу

Як замаскувати сиві корені без фарби

  • Змініть звичний проділ. Сивина утворюється на коренях волосся у ділянці проділу набагато швидше. Тому достатньо почати зачісувати локони на інший бік чи трішки змінити проділ, і ви помітите, що сивих волосин там фактично не буде.
  • Накрутіть локони. Сиві корені частково можна замаскувати тінями для повік відповідного відтінку та за допомогою косметичного аплікатора, а потім зробити легкі кучері. Таким чином сивина тимчасово зникне.
  • Заплетіть коси. За допомогою складного плетіння можна ефективно "прикрити" сиві корені та зробити свій образ цікавішим.
  • Використовуйте аксесуари. Спробуйте експериментувати зі стилем зачіски. Її можна доповнити стрічкою, бантиком, обручем, спеціальними шпильками, закрученою хустинкою чи стильним беретом, щоб приховати сиві корені.
  • Застосовуйте спеціальний спрей. У косметичній крамниці можна придбати спрей, відтінок якого відповідатиме природному кольору вашого волосся, та наносити його локально на шевелюру. Таким чином сивих коренів не буде помітно, волосся залишиться чистим і збереже натуральний відтінок.