Першим кроком до відновлення волосся є визначення причини, яка спровокувала проблему. Насамперед можете почати з вивчення 5 найбільш поширених причин пошкодження волосся.

Дізнайтеся: Чи варто ополіскувати волосся яблучним оцтом: 5 причин від лікаря-трихолога

Чому волосся пошкоджене: 5 причин

Гормональне тло

Стан волосся може псуватися навіть через особливості менструального циклу. Високий рівень естрогену в організму сприяє покращенню шкіри, потовщує волосини і додає їм здорового блиску. Коли до початку менструального циклу залишається 3 – 7 днів, то рівень естрогену падає, а гормон прогестерон стає домінантним. Прогестерон негативно впливає на волосся: воно швидше жирні та стає слабким.

Неправильне харчування, стрес, хвороби

Ваш раціон повинен бути різноманітним, щоб у всі частини організму, зокрема до волосяних фолікул, надходила необхідна кількість живильних речовин. Якщо ви вживаєте мало продуктів, які містять корисні вітаміни, то основні органі забирають їх швидше, а волоссю зазвичай дістається найменше.

Шампунь, який не підходить вашому типу волосся

Шампуні також можуть пошкоджувати волосся, якщо засоби мають надто "агресивний" склад і не призначені саме для вашого типу волосся. Тому важливо правильно обирати шампунь та інші продукти для догляду за шевелюрою, аби вона була здоровою і слухняною.

Використання термоприладів

Фени, випрямлячі та інші термоприлади, які ви використовуєте для створення укладки, погіршують стан волосся. Адже висока температура позбавляє локони життєвої сили, сприяє їхній ламкості і сухості. Аби зменшити ризик пошкодження волосся термоприладами, користуйтеся феном, коли пасма будуть майже сухими, а випрямлячі та плойки вибирайте з керамічними поверхнями. Також не забувайте наносити термозахист.

Замало кондиціонеру для волосся

Усім типам волосся, а особливо фарбованому, потрібне належне зволоження, яке можна отримати від кондиціонера. Швидко змивати засіб після нанесення на локони – поширена помилка. Щоб кондиціонер проявив усі свої корисні властивості, слід ретельно втирати його у волосся, починаючи зі середини і до самих кінців. Перш ніж змивати залишки продукту, потримайте його на волоссі 10 хвилин.