Ідеальна засмага зазвичай швидко минає, якщо не вживати заходів. У такому випадку в нагоді стануть хитрощі. Правильний догляд і кілька секретів посприяють тривалості звабливої засмаги на вашому тілі.

Цікаво для вас: Проста домашня маска для чистої і сяючої шкіри, яка підкорила мережу

5 секретів, як зберегти засмагу

  • Використовуйте спеціальні засоби. Після сезону відпусток косметичні бренди пропонують різноманітні продукти для догляду за засмаглою шкірою. Шукайте у їхньому складі вітаміни C та E, які стимулюють продукування меланіну, а також олії, наприклад, морквяну, яка містить бета-каротин. Якщо користуватися ними правильно, то шоколадний колір шкіри залишиться з вами надовго.
  • Не застосовуйте скраб. Не потрібно проводити процедури, які передбачають агресивний вплив на шкіру. Серед них: пілінги, скрабування, користування продуктами з кислотами та інша косметика з абразивними частинками у складі. Також обмежте використання губки для вмивання з жорсткого матеріалу. Адже будь-яке тертя може спричинити неприємне лущення шкіри.


Ідеальна засмага / Фото з інстаграму Белли Хадід

  • Солярій. Процедура є шкідливою, якщо не підходити до неї з розумом. Солярій допомагає зберігати золотистий тон шкіри, але відвідувати його часто не можна і проводити процедуру довше 4 – 5 хвилин також некорисно. Більш безпечною альтернативою є бронзатори.
  • Холодний душ. Гаряча ванна сприяє швидкій втраті засмаги. Натомість влітку краще частіше приймати прохолодний душ. Звертайте увагу й на те, як ви витираєте тіло рушником. Адже достатньо акуратно промокнути вологу, а не сильно терти шкіру.


Літня засмага може прикрашати тіло довго / Фото з інстаграму Алесандри Амбросіо

  • Зволоження. Щоб зберегти звабливу засмагу, потрібно після відпочинку рівномірно зволожувати тіло. Робіть це регулярно: зранку та ввечері, особливу увагу приділіть зволоженню після банних процедур.