Якщо вам не вдається відростити нігті або вам не завжди зручно з довгою нігтьовою пластиною, то чудовим виходом стане правильний манікюр. Адже існують ідеї, які можуть стати у нагоді.

До теми Манікюр у кольорі кави: 3 нові нейл-тенденції для осені 2021

5 нейл-дизайні, які роблять нігті візуально довшими

"Гола" поверхня

Легкий варіант манікюру, які візуально подовжує нігті. Аби повторити його, достатньо покрити нігті прозорим лаком. Ви також можете додати дизайн у мінімалістичному стилі – це зараз у тренді.


Натуральний манікюр / Фото з інстаграму @thehotblend

Half-moon

Місячний манікюр має стильний вигляд на нігтях. На початку нігтя слід залишити лунку, а поверхню, яка залишається, намалювати модним кольором лаку. Завдяки грі контрастів нігті здаватимуться довшими і більш витонченими.


Місячний нейл-дизайн / Фото з інстаграму @iramshelton

Французький манікюр

Френч – це класика, яка підкреслює красу і жіночність рук та нігтів. Також французький манікюр здатен "витягувати" нігтьову пластину. Варіацій нейл-дизайну існує чимало. Вибирайте трендовий кольоровий френч чи подвійний, асиметрію, з додатковим декором.


Модний френч / Фото з інстаграму @charsgelnails_​

Нюдові та світлі відтінки

Навіть губам світлі відтінки помад додають пухкості. Якщо ви прагнете подовжити свої нігті, то також сміливо використовуйте нюдові, молочні, ніжні пастельні відтінки лаків.


Ніжна ідея / Фото з інстаграму @charsgelnails_​

Вертикальні смужки

Смугастий одяг робить людей стрункішими, а смугастий нейл-дизайн – нігті довшими. Аби повторити б'юті-трюк, використовуйте в манікюрі витончені вертикальні смужки. Важливо, щоб вони контрастували з основним кольором нейл-арту.


Прямі смужки у манікюрі / Фото з інстаграму @amyle.nails