За допомогою манікюру можна не лише надати рукам доглянутого вигляду, але й зробити загалом будь-який образ більш стильним. Для осені вдалим рішенням стане манікюр у кольорі кави. Серед його переваг: актуальність, універсальність, великий вибір відтінків коричневого та модних дизайнів.

Також цікаво Манікюр на осінь 2021: головні нейл-тренди наступного сезону

Кофейний манікюр – тренд осені 2021

Глянцеві покриття

Замість матового покриття восени варто віддати перевагу глянцевому, як і роблять модні інфлуенсери. Не обмежуйтеся лише темними коричневими відтінками. Також на нігтях ефектно виглядатимуть світло-кофейні варіації. Експерименти з кольорами – це можливість створити унікальний манікюр. Одного разу можна вибрати відтінок, який відповідає тону шкіри, а потім, навпаки, спробуйте контрастне покриття.

Френч
Френч у коричневому кольорі / Фото з інстаграму @lemanoir

Дизайн
Модний нейл-дизайн /
Фото з інстаграму @lemanoir

Покриття
Стильне покриття / Фото з інстаграму @moskvichka_nails​

Кава
Кава з молоком і блиском / Фото з інстаграму @_tinamaria

Мікс світлих і темних відтінків

Тренд на нейл-арт залишається актуальним, а світлини з креативними дизайнами підкорюють інстаграм. Для осені найбільше підійде манікюр в 2 кофейних відтінках – темному і світлому. Сміливо вимальовуйте візерунки на однотонному тлі, проводіть контрастні лінії або навіть попрацюйте з маленькими квіточками і леопардовим принтом на нігтях. Завдяки стриманій модні палітрі з кількох кольорів манікюр матиме доречний вигляд і гармоніюватиме з осіннім затишним вбранням. Дозвольте собі проявити фантазію.

Квіти
Красиві квіти на нігтях / Фото з інстаграму @overglowedit

Малюнки
Цікаві малюнки / Фото з інстаграму @retro.nailbar​

Принт
Леопардовий принт / Фото з інстаграму @nails.ninetynine​

Градієнтний манікюр

Ще однією нейл-тенденцією, ідеальною для осені, є градієнт в теплих кофейних відтінках на нігтях. Аби повторити модний манікюр, вам знадобиться 5 лаків у різних відтінках: від молочного до шоколадного, щоб покрити окремий ніготь. Малюйте ніготь великого пальця найсвітлішим лаком, а мізинець нехай буде найтемнішим. Такий нейл-дизайн легко повторити навіть своїми руками. Зокрема, градієнтний манікюр у коричневих тонах не буде нудним.

Манікюр
Манікюр у трендових відтінках / Фото з інстаграму @april.to.you