Випрямляч може сушити і травмувати волосся. Проте досягти ефекту прямої шевелюри можна й природними методами. Їхня перевага у відсутності термовпливу.

До теми: Коли стригти волосся у вересні 2021: місячний календар із корисними порадами

5 способів зробити волосся прямим

  • Маска для волосся. Результат використання випрямляча можуть дати спеціальні олії для волосся. Серед них: арганове, кокосове та мигдалеве. Такі продукти здатні проникати всередину волосини і закривати лусочки, що забезпечує гладкість і випрямлення волосся. Зокрема, ефективними є засоби із вмістом кератину – вони розгладжують і витягують шевелюру.
  • Висушування холодним повітрям. Після миття, коли волосся вже частково висохло, розділіть шевелюру на рівні частини і досушіть феном. Важливо потім прохолодного повітря напрямляти вертикально вниз – від коренів до кінчиків. Паралельно спробуйте витягувати локони гребінцем. Таким чином ви полегшите собі завдання.

Секрети
Секрети прямого волосся / Фото з інстаграму @romeestrijd

  • Тога або тюрбан. Таким способом для випрямлення волосся звикли користуватися латиноамериканки. Аби досягти бажаного результату без випрямляча, помийте волосся, висушіть природним шляхом, розділіть на пасма і почергово замотуйте навколо голови, фіксуючи конструкцію шпильками. Після цього обгорніть голову хустинкою або рушником, лягайте спати, а зранку насолоджуйтеся прямими і рівними пасмами.
  • За допомогою гумок. Цей спосіб доволі швидко і легко повторити. Для цього перед сном зберіть волосся в 2 низьких хвоста, від початку до кінця кожного із хвостиків натягніть еластичні гумки з інтервалом в 3 сантиметри. Коли прокинетеся зранку, то не забудьте зняти гумки і ретельно розчесати пряме волосся.

Способи
Природні способи випрямити волосся / Фото з інстаграму @romeestrijd

  • Засоби для випрямлення. Також можна скористатися спеціальними шампунями і кондиціонерами, які ефективно випрямляють і додатково зволожують локони. Не менш дієвими є сироватки, що слід наносити на всю довжину волосся, а вони його швидко розгладять. Продуктом, до якого також варто придивитися, є спрей для випрямлення, який потрібно розподіляти по сухому або вологому волоссі. Проте зверніть увагу, щоб у його складі не було шкідливих силіконів.