Вже другий сезон поспіль макіяж на показах Versace вирізняється яскравими розлогими стрілками. Спочатку на подіумі осінь – зима 2021 це були лаконічні однотонні довгі стрілки, які справили враження на всіх: адже поєднали в собі максимальну простоту й акцентність водночас. Тепер почалася нова епоха стрілок Versace.

Більше про красу "Відполірована" зачіска і баланс у макіяжі: аналіз б'юті-образу Меган Маркл для ділової зустрічі

Зелені широкі стрілки на показі Versace – новий б'юті-тренд

Пет Макграт, візажистка Versace, разом зі своєю командою на показі відомого виробника одягу весна – літо 2022 нагородили усіх моделей, окрім Наомі Кемпбелл, виразними стрілками. Особливо цікавим став трюк з їхнім подвоєнням. Візажисти намалювати акцентні стрілки в 2 кольорах – ніжному небесно-блакитному і сміливому неоново-зеленому.

Моделі різного походження, албанка Дуа Ліпа, американка Джіджі Хадід, татарка Ірина Шейк та інші продемонстрували, що яскраві стрілки в різних відтінках личать абсолютно різним типам зовнішності. Експерти в індустрії краси переконані, що трендовий макіяж очей варто повторити прямо зараз, бо в наступному сезоні їх носитиме чи не кожна модниця.

Якщо на минулому показі, коли повіки моделей прикрашали чіткі графічні лінії, то для цього шоу візажисти замінили лайнери й олівці кольоровими тінями. Однією із палеток, яку використовували для створення мейк-апу, за словами Пет Макграт, були тіні від її власного б’юті-бренда Celestial Odissey і трав'яний відтінок Citrine Envy. Завдяки візажистці зелений тепер буде наймоднішим кольором не лише в одязі, але й у макіяжі. Тому варто поповнити свою косметичку засобом трав'янистого, смарагдового або кислотного відтінку.

Щоб повторити трендові стрілки, як в Дуа Ліпи, Ірини Шейк і Джіджі Хадід, варто подбати про наявність усі необхідних продуктів і б'юті-інструментів.

  • Кольоровий олівець або кремові тіні слід використовувати як основу, на які згодом ви накладатимете сухі тіні. Таким чином вони будуть більш стійкими і матимуть яскравіший вигляд.
  • Палетка тіней, яка міститиме блакитні та зелені відтінки.
  • Пензлі. Пухнастий, аби розтушувати тіні, цього разу не знадобиться. Натомість потрібно приготувати тонкі пензлі для промальовування ліній.
  • Ватні палички. Вони допоможуть підкорегувати нижню межу стрілки, чим нададуть їй чіткого вигляду.


Модний макіяж очей / Фото з інстаграму Емілі Ратажковскі


Яскравий акцент на очах / Фото з інстаграму Дуа Ліпи


Трендові стрілки личать всім / Фото з інстаграму Мони Тоугард


Макіяж для модного показу / Фото з інстаграму Ірини Шейк