Аби жінка мала красивий вигляд, її волосся повинно завжди бути охайним і чистим. Якщо воно швидко жирніє, то мити його двічі на день – не вихід. Можливо, відмовившись від певних шкідливих б’юті-звичок, вам вдасться уникнути швидкого забруднення шевелюри, пише Elle.

До теми: Зробіть це до 35: шкідливі б’юті-звички, від яких варто відмовитися

Чому волосся швидко жирніє

  • Надто часта взаємодія з волоссям. Зайвий раз не варто торкатися руками не лише обличчя, але й волосся. Адже таким чином воно швидше накопичує бруд.
  • Надмірне миття голови. Проблема рухається по колу, якщо ви часто очищуєте волосся шампунем, аби позбутися жирності. Б’юті-засіб також руйнує природний шар жиру на волосинах, тому шкіра починає виробляти його вдвічі більше, тим самим призводячи до швидкого забруднення. Голову слід мити хоча б через день.
  • Забагато розчісуєте волосся. Загалом процес є корисним, бо завдяки йому ви стимулюєте ріст шевелюри, запобігаєте її випадінню та інше. Проте, коли ви робите це надто часто, шкіра голови починає активніше виробляти жир.
  • Наносите забагато кондиціонеру. Використовувати такий продукт для догляду за волоссям варто обережно, аби не "перевантажити" його. Насамперед наносіть кондиціонер лише на кінці волосин, а не по всій довжині, а також обирайте засіб, який підходитиме до вашого типу шевелюри.
  • Не очищуєте гребінець чи спеціальну щітку. Після розчісування брудне волосся накопичується на інструменті. Якщо ви не митимете гребінець регулярно, то чисте волосся піддаватиметься впливу "масного".
  • Обираєте неправильні засоби. Перед покупкою продукту для догляду за волоссям (шампуню, кондиціонеру, маски чи бальзаму) читайте детально їхній опис. Адже навіть дорога і професійна косметика може не підійти вашому типу волосся. Зокрема, уникайте засобів, на яких є позначки "для зволоження", "для блиску" та інших, які можуть стимулювати вироблення жиру сальними залозами.