Правильний догляд за своєю зовнішністю допомагає мати привабливий вигляд, але деякі шкідливі б’юті-звички можуть заважати усім вашим старанням. Harper's Bazaar поділився, що потрібно припинити робити до 35 років, щоб мати привабливий вигляд пізніше.

Читайте також: Як врятувати губи від обвітрення і тріскання: 5 рецептів масок в домашніх умовах

Шкідливі б’юті-звички, від яких варто відмовитися до 35

  • Не робити демакіяж перед сном. Усі процеси відновлення шкіри є активними під час сну, а також у цей момент пришвидшується детоксикація та загоювання. Якщо перед сном не дотримуватися необхідної б’юті-рутини, то зранку вам зовсім не сподобається відображення в дзеркалі. Насамперед ретельно очищуйте обличчя і шию від залишків косметики та іншого бруду, який накопичився на них протягом дня. Власницям жирного типу шкіри для демакіяжу потрібно віддавати перевагу спеціальним гелям і пінкам, а для сухої шкіри обирайте молочко чи міцелярну воду.
  • Лише 1 раз на день наносити SPF-захист. Зазвичай засоби з рівнем SPF діють протягом 2 годин. Якщо ви нанесли сонцезахисний крем зранку, то в обід він вже не зможе захищати вашу шкіру від шкідливого впливу ультрафіолетових променів. Тому протягом дня використовуйте пудру, кушони і спреї для обличчя з SPF.
  • Нерегулярне скрабування. Використання ексфоліантів допомагає доглядовим засобам швидше вбиратися та глибше проникати в шкіру. Аби ефект від косметики для догляду за шкірою був кращим, то скрабуйте її 1-2 рази на тиждень ексфоліантами з абразивними частинками, а потім наносіть тонік чи сироватку з кислотами.
  • Невнормований режим сну. Шкірі необхідна можливість, щоб регенеруватися після шкідливого впливу зовнішніх чинників: ультрафіолетового проміння, забрудненого повітря, косметики. Щоб залишатися в тонусі і мати сяючий вигляд дерми, не нехтуйте здоровим сном, адже саме під час нього вона має можливість повністю відновитися.
  • Не очищувати пензлі для макіяжу. Це дуже шкідлива б’юті-звичка. На інструментах для нанесення косметики накопичується багато бактерій, які переносяться на шкіру під час її взаємодії з пензлями. Тому очищуйте їх водою з милом, рідше слід використовувати спеціальні спреї. Проводьте таку процедуру після кожного використання пензлів, аби видаляти навіть незначні забруднення.
  • Їсти надто багато солодощів. Краса шкіри не буде такою тривалою, якщо ви вживатимете продукти з високим глікемічним індексом. Серед них білий хліб і солодощі, які провокують появу акне. Якщо вас турбують проблеми зі шкірою, то мінімізуйте споживання солодких продуктів до 1-2 разів на тиждень.