Макіяж з акцентом на губи допомагає візуально їх збільшити, корегувати форму та додати усмішці білосніжності. Harper's Bazaar розповів, як створити такий мейк-ап.

Вам буде цікаво: Королівський макіяж: як повторити знамениті блакитні стрілки принцеси Діани

Як зробити макіяж з акцентом на губи

  • Загалом макіяж має бути нейтральним. Якщо ви обрали яскраву помаду, то не варто робити ще акцент на очах чи виразно корегувати риси обличчя. На повіки наносіть приглушені відтінки тіней, а замість чорної підводки для створення стрілок використайте лайнер шоколадного кольору.
  • Додатково оформіть брови. Разом з губами також можна виділити брови. Для цього потрібно надати їм природної форми, а для оформлення використати спеціальну туш та тіні натурального кольору.
  • Скрабуйте губи. Перед нанесенням помади необхідно виконати крок скрабування відповідної ділянки, а потім нанести зволожувальний бальзам, залишки якого приберіть через 3-5 хвилин м’яким рушником. Щоб помада довше зберігалася на губах, то попередньо покрийте їх праймером або тонким шаром тонального засобу.
  • Обирайте помаду індивідуально. Шкіра на губах у всіх особлива. Наприклад, якщо у вас сухі губи, то матова помада вам не підійде. Адже вона ще більше їх пересушить та невдало підкреслить кожну тріщинку, але натомість приємно здивує своєю стійкістю. А рідка помада має властивість збільшувати губи й утворювати привабливе глянцеве покриття, але її недоліком є схильність до розтікання і прилипання до посуду чи столових приборів.
  • Використовуйте спеціальний пензель. Будь-який тип продукту для макіяжу губ слід наносити б’юті-пензлем для кращого ефекту, поплескуючи рухайтеся від куточків рота до центру.
  • Не забувайте про олівець для губ. Окрім виділення контуру, цим продуктом можна заштрихувати всю поверхню губ, а потім нанести помаду улюбленого кольору. Таким чином вона стійкіше триматиметься на губах.
  • Акуратно видаліть недоліки. Після того, як завершите макіяж губ, то намагайтеся витерти усі недоліки та нерівні лінії за допомогою ватної палички й засобу для зняття макіяжу. Інші ознаки неакуратності можна приховати, якщо вздовж контуру губ покрити шкіру коректором зеленого кольору.
  • Виділіть час для роботи зі шкірою обличчя. Важливо, аби вона мала пружний, натуральний та здоровий вигляд. На тлі яскравої помади помітно найдрібніші недоліки на шкіри, тому варто особливу увагу звернути на створення рівномірного тону.
  • Зволожте шкіру перед макіяжем. У комбінації з насиченою помадою на губах матова шкіра може невдало підкреслити ваш вік, а то й додати кілька зайвих років вашому зовнішньому вигляду. Тому замість тонального крему й пудри з матуючим ефектом робіть вибір на користь маскуючих косметичних продуктів зі світловідбиваючими частинками або, якщо немає необхідності приховувати прищики, почервоніння чи темні кола під очима, то лише хайлайтером виділяйте відповідні ділянки на обличчі.
  • Знайте міру в контурингу. Створюючи макіяж губ, відмовтеся від бронзера, а мінімально корегуйте форму обличчя рум’янами.