Локдаун 2020 року вплинув на тенденції в індустрії краси. В моду знову повернулися стильні недбалі зачіски, "макіяж без макіяжу", а також нейтральне покриття нігтів. Аби надихнутися на створення трендового манікюру, 24 канал поділився ідеями.

Вам буде цікаво: Антитренди у манікюрі 2021: як можна зіпсувати дизайн нігтів

Манікюр у нюдових відтінках на довгі та короткі нігті

Майстри манікюру прогнозують популярність різноманітного нейл-дизайну в наступному сезоні. Тобто, модним рішенням буде як професійний яскравий розпис нігтів, так і простий арт і нейтральне покриття. Якщо із вибором оригінального дизайну нігтів можуть виникнути складнощі, то нюдовий манікюр – це універсальний варіант. Адже він личитиме будь-якому образу: від повсякденного робочого до вишуканого вечірнього. У 2021 нюдовий манікюр можна робити жінкам будь-якого віку та не зважати на довжину нігтів.

Зокрема, варто додати, що палітра нюдових відтінків насправді багата. Манікюр у стилі нюд не обмежується ніжним пудровим і бежевим кольором. Для модного нейл-дизайну використовуйте лаки кавових відтінків, перламутрові та матові текстури. Нейтральні покриття можна урізноманітнити мармуровим артом, градієнтом, геометричними візерунками, втиркою, простими малюнками.

Ідеї для нюдового манікюру / Фото Instagram