Головним завданням літнього балаяжу є створення ефекту "вигорілих на сонці пасм". За допомогою нового hair-тренду, який повернувся з минулого, можна візуально додати волоссю об'єму, завдяки чому воно матиме ефектний вигляд.

Більше трендів: Багатошарові стрижки на щодень: 3 ідеї, як вирізнитися за допомогою волосся

Стилісти назвали наймодніший колір волосся цього літа

Перевага балаяжу в тому, що він красиво виглядатиме як на брюнетках, так і на білявках. Авторитетні колористи радять не сумніватися, якщо ви хочете спробувати на своєму волоссі таку техніку фарбування.

Рейчел Тодіско, провідна колористка та спеціалістка з балаяжу в Aveda UK розповідає: "Ця техніка фарбування має на увазі легкі відтінки "блонду", які стають більш інтенсивними на кінчиках, і плавно переходять в природний колір біля коріння, створюючи приголомшливо красивий ефект. На щастя, балаяж знову в моді. Більш того, це знову найгарячіший hair-тренд".

Балаяж – це вільна техніка, яка створює м'які переходи, імітуючи, як волосся природним чином освітлюється на сонці. Барвник наноситься на середину довжини і кінчики, а не безпосередньо на коріння, створюючи привабливі переливи. При цьому можна побачити безліч різних варіантів балаяжу, який виглядає стильно на волоссі будь-якого кольору,
– додають у виданні Who What Wear.

Колористка Рейчел зазначає, що балаяж личить жінкам різного типу зовнішності та волосся завдяки своїй універсальності. "За допомогою балаяжу брюнетка може стати трохи білявкою, а білявка, навпаки, частково повернутися до свого природного кольору", – каже Тодіско.

Надихнутися наймоднішим фарбуванням цього сезону можна добіркою красивих фотоприкладів з інстаграму.