Макіяж – головна складова щоденної б’юті-рутини, але навіть жінки, які мають великий досвід у його створенні, можуть зробити чимало помилок. Harper's Bazaar розповів, чого не потрібно робити, якщо ви хочете мати ідеальний макіяж.

Також цікаво: 10 хвилин і готово: як ідеальний денний макіяж перетворити в розкішний вечірній

Через які помилки макіяж виходить неакуратним

  • Наносите тональну основу на непідготовану шкіру. Макіяж потрібно починати з очищення обличчя, його зволоження та нанесення бази під мейк-ап. Щоб тональна основа "лягла" ідеально, готуйте шкіру до макіяжу.
  • Ігноруєте макіяж шиї. Аби макіяж мав акуратний вигляд, не забувайте наносити на обличчя і шию один відтінок тонального крему.
  • Лінуєтеся розтушовувати. Чіткі і графічні лінії тіней, рум’ян чи бронзера не в моді. Ваш вигляд буде гармонічним і привабливим, якщо ви добре розтушовуватимете косметичні продукти.
  • Використовуєте неправильний відтінок тонального крему. Перш ніж придбати тональну основу, протестуйте її в магазині: нанесіть на щоку та подивіться на неї при денному світлі. Також експерти рекомендують мати різні тональні основи для літа і зими. В інші пори року відтінки можна поєднувати, та отримувати ідеальний тон шкіри.
  • Неакуратно промальовуєте вії. Наносячи туш в декілька шарів, робіть це акуратно та уникайте утворення некрасивих пучків з декількох вій.
  • Наносите надто багато пудри. Якщо ви не хочете невдало підкреслювати усі мімічні зморшки і лінії на обличчі, то відмовтеся від товстого шару пудри. Цей продукт повинен фіксувати макіяж та маскувати жирний блиск.
  • Обираєте рум’яна, які не підходять відтінку вашої шкіри. Тому ретельно обирайте колір рум’ян, і наносіть їх на яблучка щік, відводячи до скроні, аби отримати ефект свіжості і сяйва на обличчі.
  • Графічно вимальовуєте брови. Вже давно популярним став тренд на натуральність в макіяжі. Тому, оформлюючи брови, просто підкреслюйте їхню форму і фіксуйте спеціальним гелем. За необхідності, заповніть пробіли між волосинами олівцем відповідного відтінку або тінями, які виглядатимуть органічно.