Аби мати розкішне волосся, варто виділяти багато часу на догляд за ним. Cosmopolitan назвав б’юті-помилку, яка може перешкоджати усім вашим старанням.

Читайте також: Поради і застереження, сприятливі та несприятливі дні: коли стригти волосся в січні 2021

Яку б’юті-помилку допускають жінки

Якщо навіть найкращі засоби для догляду за волоссям не допомагають, і воно має тьмяний, сухий і посічений вигляд, то, можливо, ви допускаєте щоденну б’юті-помилку. Hair-експерти розповіли, чому інколи навіть найдорожчі маски не дають бажаного результату, а стан волосся лише псується.

Професійні стилісти одноголосно зазначають, що не можна одразу після миття загорнути волосся в рушник і йти займатися своїми справами тривалий час. Деякі жінки можуть тримати рушник на голові протягом півгодини чи години, адже так зручно. Проте навіть м’які тканини, а махрові рушники особливо, вбирають вологу з волосин, внаслідок чого вони сохнуть, ламаються і втрачають природний здоровий блиск.

Натомість hair-експерти рекомендують не загортати мокре волосся рушником, а просто промокнути його. Для цього можна використовувати паперові серветки. Якщо волосся довше сохне, то в нього є краща можливість увібрати вологу і стати більш зволоженим та здоровим.