Аби відповідати останнім тенденціям, тепер недостатньо зробити модну стрижку. Важливо, щоб ваша волосся мало стильне поєднання кольору і зачіски.

Більше про тренди: Для макіяжу губ та очей: яким буде наймодніший колір косметики у майбутньому

Головні hair-тренди сезону весна-літо 2021

Платиновий "блонд" і графічні стрижки

У тренді нетипові контрасти, екстремальні пропорції, ефектні драматичні силуети, які гармонійно поєднують у своєму стилі шарм світського рауту та свіжий сучасний настій. Спробуйте стрижку з вантажними формами, коротку і гостру. Вона матиме актуальний вигляд для сезону весна-літо 2021 з холодними відтінками "блонду".

Щодо кольору, то в моді весь спектр холодних білявих відтінків: від ніжних попелястих до насичених металевих. Особливо личитимуть ці відтінки власницям холодного підтону шкіри і блакитних очей.

Назад до класики – у моді натуральні шоколадні відтінки волосся

Цьогоріч хітом модних подіумів були жіночні образи, натхненні знаменитим Dior New Look. 2021 багатий на натуральні тренди. Тому елегантність, стриманість, простота у зачісці – це ознаки бездоганного смаку. Якщо ви готові до модного фарбування волосся, то вам стануть у нагоді злегка приглушені відтінки, які створюватимуть ефект не промальованих пасм.

Свобода самовираження без чітких форм

Стрижки у легкому, невагомому стилі, без чітких форм та з ефектом незавершеності стали основою нового hair-тренду. Таку стрижку варто доповнити струмливими червоними, золотистими й бежевими відтінками, які утворюватимуть на волоссі красиві відблиски. Адже яскраві контрасти у фарбуванні шевелюри втрачають свою актуальність. Натомість за допомогою плавного переходу можна візуально додати рельєфу і об'єму зачісці, що особливо вдало виглядатиме на градуйованій стрижці або на кучерявому волоссі.