Цікавим та оригінальним є новий флешмоб від Ring Studio. У його рамках на офіційній інстаграм-сторінці бренда поділилися кількома світлинами людей із різними формами пальців, наголосивши на важливості приймати свої руки такими, як вони є.

Читайте також: Вони пишаються природною красою: як виглядають відомі жінки без макіяжу після 50

Флешмоб з хештегом "пальцепозитив"

Публікація світлин зі своїми пальцями нестандартної форми повинна довести, що показувати свої руки несоромно. У профілі Ring Studio зазначили, що така ідея з’явилася після того, як одній нареченій під фото зі каблучкою для заручин написали, що у неї "надто жирні" пальці. Представники бренда додали, що така історія не є рідкісною. Адже тепер дедалі частіше можна побачити щирі знімки без ретуші.

Люди соромляться власних рук. Воно й зрозуміло: не кожен готовий стати об’єктом уваги рейтерів,
– підсумовують у Ring Studio.

Допис бренда зібрав вже майже 20 тисяч вподобань, а з тегом "пальцепозитив" в інстаграмі вже є більше 200 публікацій. Учасники флешмоб переконані: світ повинен дізнатися, що ваші пальці теж дуже красиві.

Реакція користувачів

  • Мені одного разу сказали, що при моїй комплекції мої пальці непропорційні тілу. Вони повинні бути довшими або товстішими. Я подумала, яка людям справа до чужих рук, ну що за нісенітниця.
  • Одного разу до мене в магазині підійшла жінка зі запущеним грибком на нігтях. Кожна крайня фаланга була розміром, як грецький горіх. Нігті були зеленого кольору з відшаруваннями і міхурами, схожими на ікру. Оце я розумію пальцепозитив.
  • Як мені набрид цей сучасний світ, у якому всі під лупою вивчають зовнішність кожної людини і вважають, що мають право коментувати. Світ, в якому соромно бути індивідуальністю.