Послугами візажистки Кеті Джейн Хьюз користуються такі відомі знаменитості, як Розі Гантінгтон-Вайтлі, Ельза Госк, Ешлі Грем та інші. Експертка в темі макіяжу розповіла, як правильно наносити пудру, аби не підкреслити усі недоліки на обличчі.

Вам буде цікаво: Макіяж без макіяжу: головні правила і секретні б'юті-трюки

Як наносити пудру, щоб не підкреслити зморшки

Серед властивостей пудри також й те, що вона може візуально старити шкіру: підкреслювати зморшки, лущення, нерівності. Із цим продуктом декоративної косметики слід бути особливо обережними власницям сухої і зрілої дерми. Жінки, у яких жирний тип шкіри, також можуть погіршити ситуацію пудрою. Адже на обличчі можна створити ефект "важкості", якщо неправильно нанести пудру. У 2021 в тренді буде шкіра, яка начебто сяє зсередини. Проте навіть для цього варто скористатися пудрою, щоб замість сяючої шкіри не отримати жирну.

Чим ми старші, тим менше повинно бути пудри,
– переконана відома зіркова візажистка Кеті Джейн Хьюз.

Також Кеті додає, що не варто нехтувати засобами, які додають сяйва шкірі. Саме блиск робить її вигляд здоровим і молодим. Якщо вас турбує надмірна жирність на обличчі, то наносіть пудру лише на Т-зону. Тим, у кого на обличчі є певні недоліки, візажистка рекомендує маскувати проблемні ділянки консилером за допомогою маленького пензля, а тональний крем наносити тонким шаром. Аби отримати привабливий ефект сатинового фінішу на шкіру, а не "перевантаження", використовуйте пудру дрібного помелу.