Відмова від куріння, любов до вина, суровий розпорядок дня чи гени, але Єлизавета ІІ продовжує вражати усіх красою та хорошим самопочуттям. Cosmopolitan дізнався, як їй вдається бути такою активною у свої 94.

Читайте також: Як бути вродливою без макіяжу: 15 правил для природної краси

Секрети краси і довголіття королеви Єлизавети ІІ

  • Генетична схильність до довголіття. Мама королеви Єлизавети ІІ прожила 101 рік, бабуся і прабабуся – 85 і 89 років. Генетик Сара Харпер з Оксфордського інституту старіння пояснює, що ймовірність жити довго різко зростає, якщо ваші дідусі перейшли рубіж 70 років, а бабусі дожили до 80.
  • Відмова від куріння. Королева легко могла почати курити, як і її батько та сестра. Також у період її молодості цю звичку зовсім не вважали шкідливою. Куріння було модним та прогресивним. Вважалося, що жінка з цигаркою виглядає набагато сексуальніше, ніж зазвичай. Проте майбутня голова держави була принциповою і зневажала нікотин. Навіть заміж за принца Філіпа вона вийшла лише за умови, що він кине курити. Він розділив принципи дружини, тому з того часу до своїх 99 років не викурив жодної цигарки.
  • Любов до вина. З усіх можливих алкогольних напоїв Єлизавета ІІ віддає перевагу білому сухому вину. 1-2 келихи на день позитивно впливають на сердечно-судинну систему та сприяють здоровому кольору обличчя.
  • Харчування. Даррен Макгрейді колись був персональним шеф-кухарем Її Величності. Згодом він розповів, що королева є аскетичною у своїх смакових вподобаннях. Вона не їсть продуктів, які містять крохмаль, ті, які виготовлені з муки, та дуже рідко дозволяє собі з’їсти десерт. Натомість її улюбленою стравою є курятина на грилі з овочевим салатом.
  • Кохання. Єлизавета ІІ у щасливому шлюбі з Філіпом вже 73 роки. Неодноразово вона сама зазначала, що чоловік підтримує її у всьому та раніше дуже допомагав із вихованням 4 дітей. На запитання про конфлікти королева відповідає, що у них з коханим не було жодної серйозної сварки за увесь час спільного життя.
  • Фізична активність. У королеви є щоденна звична – гуляти в парку по 2 години. Також вона 2 рази на тиждень катається верхи, а частину свого робочого дня проводить стоячи, аби м’язи були в тонусі.
  • Хороший сон. Королева Великобританії спить по 7 годин. Регулярно вона прокидається в одній годині: о 7:30. Якщо Єлизавета ІІ не змогла прокинутися самостійно, то її обов’язково розбудять. Вона вважає, що строгий режим – запорука здоров’я і краси.
  • Розумова активність. Королева щоденно читає, слідкує за новинами світу, відповідає на листи громадян, самостійно складає плани зустрічей та офіційних заходів.
  • Благодійність. За даними досліджень, безкорисне творення добра допомагає людям жити довше, адже тоді вони відчувають значення свого існування. Завдяки радості від цього усвідомлення в організмі знижується рівень стресу, що сприяє здоровому загальному стану та привабливому вигляду. А королева Єлизавета ІІ є патроном більше 600 благодійних організацій у всьому світі та стежить за їхньою роботою.
  • Оптимізм. Ті, хто знають королеву особисто, стверджують, що вона майже завжди в доброму гуморі. Навіть коли виникають неприємності, вона не дозволяє собі сумувати чи впадати в депресію. Люди, які позитивно до всього налаштовані, живуть довше, ніж песимісти.