Профілактика целюліту є важливою. Адже від наявної "апельсинової шкірочки" на тілі важче позбутися. Катерина Жук переконана, що її методи проти целюліту є особливо ефективними, якщо все робити поетапно, але головне – потрібно не лінуватися.

Більше порад: Як зберегти літню засмагу: 5 найбільш дієвих секретів

Методи профілактики целюліту від учасниці "Холостяк-11"

  • Підготовка шкіри. "Брашинг" є важливим етапом у догляді за тілом. Сухий масаж спеціальною щіткою зі жорсткою щетиною потрібно робити протягом 5 – 7 хвилин, працюючи із ділянками сідниць, стегон і живота.
  • Нанесення олії на тіло. Під час проведення цього етапу слід робити на стегнах рухи вгору і вниз, а на животі – кругові рухи. Для масажування використовуйте силіконову банку 10 – 15 хвилин. Проте Катерина наголошує, що з банками необхідно бути обережними. Можна навіть переглянути експертні відео на ютубі, як правильно це робити. У красуні перший раз не був вдалим – вона отримала великі синці. Адже неправильне проведення процедури є небезпечним.


Як мати красиве тіло / Фото з інстаграму Катерини Жук

  • Скрабування всіх ділянок. Після попередніх кроків шкіра вже готова вбирати олію і вітаміни зі скрабу.
  • Душ. Учасниця романтичного шоу "Холостяк-11" радить приймати контрастний душ. Проте навіть вона ще не готова чергувати температуру води, тому обмежується лише нормальною.
  • Здоровий сон. Катерина також наголошує на важливості цієї поради.


Методи боротьби з целюлітом / Фото з інстаграму Катерини Жук

Проводити процедури для профілактики целюліту дівчина рекомендує через день, протягом 2 тижнів. Їх можна буде повторити через місяць. Незабаром ви зможете побачити результат і покращення стану шкіри.