Спеціалістка простору краси PMP Organic Beauty та візажистка Інеса Хижун розповіла і показала, як зробити новорічний макіяж стильно і всього за 5 хвилин, коли гості вже на майже на порозі, повідомляє Harper's Bazaar.

Вам буде цікаво: Королівські таємниці краси і довголіття Єлизавети ІІ: відмова від куріння, любов до вина та інші

Як швидко зробити красивий новорічний макіяж

  • Почніть із нанесення консилера на шкіру в центрі обличчя. Скористайтеся пензлем, б’юті-блендером або пальцями, щоб рівномірно розтягнути продукт до периферії.
  • За допомогою бронзера зробіть мінімальну корекцію обличчя, використовуючи пензель середнього розміру. Важливо, аби бронзер не був надто темного відтінку. Починайте пензлем наносити продукт на обличчя рухом, який нагадує літеру S: розтушуйте бронзер над бровами, потім рухайтеся до скроні, по вилиці, а потім до вуха і вниз до підборіддя.
  • Наступним кроком буде макіяж очей. Для його створення нанесіть гліттер на внутрішню частину повіки або розтушуйте продукт на рухомій повіці.
  • Аби вії мали ефектний вигляд, а погляд був виразним, нанесіть кілька шарів туші. Цією ж щіточкою можна зачесати брови. Таким чином вони не матимуть перенасиченого вигляду, але залишки туші зафіксують маленькі волосини.
  • Мейк-ап матиме особливий святковий вигляд, якщо доповнити його червоними губами, а також нанесіть трішки помади на подушечку пальця, а потім створіть на щоках природний рум’янець.