У День всіх закоханих дівчати прогнуть бути красивими, як ніколи. Ідеальна зачіска, акуратний макіяж та ніжний манікюр – основні складові святкового образу. Створення зачіски зазвичай вимагає багато енергії та часу, але з універсальними ідеями укладки для різної довжини і структури волосся процес принесе вам лише задоволення.

Читайте також: Як освіжити зачіску, не втративши довжини волосся: 3 способи

Ідеї зачісок на День святого Валентина

Як зробити романтичну французьку ракушку

Аби полегшити собі завдання, варто посприяти слухняності волосся. Для цього скористайтеся плойкою для завивки і трішки підкрутіть пасма, фіксуючи спеціальним лаком. Потім зачешіть і зберіть волосся на правому боці голови, закріпіть волосся невидимками. Перев’яжіть посередині хвіст маленькою гумкою, щоб волосся не розпадалося. Починайте формувати хвіст у легку ракушку, паралельно закріплюючи невидимками. Витягніть кілька локонів для краси і ще раз збризніть шевелюру лаком.

Вузли у вигляді елегантної зачіски

Почніть із зав’язування хвоста на потилиці. Потім витягніть з нього декілька пасм, а сам хвіст поділіть на 2 частини. Важливо, аби нижня частина була більшою. Знову розділіть хвіст зверху навпіл та починайте плетіння, формуючи вузол і додаючи пасма з нижньої частини волосся. Далі дотримуйтеся покрокової інструкції, яка детально показана у відео, і вас все вийде ідеально.

Об’ємний стильний хвіст на День святого Валентина

Насамперед варто створити додатковий об’єм на волоссі. Для цього зробіть прикореневе гофре, додатково можете легенько накрутити пасма плойкою. Потім сформуйте високий хвіст, трішки начешіть його у верхній частині, аби візуально створити ефект розслабленості. Не забудьте скористатися сухим шампунем і лаком для фіксації.

У День закоханих сердечка повсюди

Якщо ви хочете залишити основну частину волосся розпущеною, то слід зробити невеликий тематичний акцент. Наприклад, сформувати з локонів романтичне сердечко. Аби укладка мала особливий вигляд, накрутіть легкі голлівудські хвилі за допомогою спеціальної плойки. Для такої особливої нагоди можна навіть додати кілька пасм накладного волосся. А далі дотримуйтеся покрокової інструкції від hair-блогерки.

Ідеальний пучок чи переплетені джгути: ще 3 ідеї для укладки на День святого Валентина

Щоб вам вдалося повторити 3 зачіски від hair-стилістки Алекси Габі, то не забдьте попередньо вимити волосся. Вона демонструє кілька стилів для вкладання волосся для побачення чи вечірки з нагоди 14 лютого. Ви можете обрати той, що сподобається вам найбільше або поєднати 2 укладки в 1 вечері. Наприклад: зав'яжіть низький хвіст, розділіть його на 2 частини, закрутіть джгути з волосся та переплетіть між собою або оформіть ідеальний елегантний пучок на потилиці, а потім прихопіть зі собою кілька невидимок, і у розпал вечірки розпустіть волосся та стильно заховайте передні пасма і зафіксуйте їх невидимками біля вух. Ваші друзі чи коханий про таке красиве б'юті-перевтілення згадуватимуть ще довго.