Якщо ви прагнете досягти на своєму тонкому волоссі ефекту пружних і об'ємних локонів, як у рекламі професійного шампуню, то не факт, що вдасться відтворити ідентичний образ. Проте зробити вашу шевелюру більш об'ємною – можливо.

Читайте також: Яку модну зачіску зробити на весну: 5 простих відеоуроків

7 простих способів додати об'єм тонкому волоссю

  • Коротка стрижка. Змініть імідж, і отримайте ефектний об'єм на тонкому волоссі. Важливо, аби довжина волосся після стрижки не була меншою 5 сантиметрів. Зверніть увагу на найбільш вдалі варіанти коротких стрижок для власниць тонкого типу волосся: каре та різні варіації піксі.
  • Подружіться зі сухим шампунем. Протягом дня на шкірі голови накопичуються бруд і жир, які візуально обтяжують волосся, що робить його тонким і "неживим". А сухий шампунь додасть локонам свіжості й об'єму.
  • Наносіть кондиціонер лише на кінчики волосся. Не варто намащувати кондиціонером коріння шевелюри, а лише кінці та чверть довжини. Використовуйте це правило і для незмивних засобів для догляду за волоссям. Вони мають щільну текстуру, тому обтяжують пасма і позбавляють коріння об'єму.
  • Не розчісуйте волосся до повного його висихання. Якщо розчісувати пасма вологими, то вони можуть "склеюватися". Аби отримати ефект максимального об'єму, висушуйте волосся повністю природним чином, а потім розчісуйте його.
  • Коріння сушіть феном. Об'єм буде більшим, якщо коріння волосся висушувати феном вниз головою. При цьому утримуйте шевелюру руками або спеціальною щіткою.
  • Користуйтеся бігудями-липучками. Закріплюйте бігуді-липучки на маківці або по всій довжині волосся. Тоді отриманий об'єм вас приємно вразить. Накрутіть волосся на такі бігуді після висушування феном і залиште на 10-15 хвилин. Маніпуляція допоможе підняти волосся біля коріння і зробить зачіску більш об'ємною.
  • Наносіть спрей для збільшення об’єму. Тому волоссю потрібні засоби для додавання об'єму. Розпиліть спрей на локони, а потім зробіть укладку феном, піднімаючи його від коренів. Спрей підніме лусочки волосся, чим посприяє легкості укладки.