Проблемі посічених кінців волосся легше запобігти, аніж потім її вирішити. Але б’юті-редакторка Elle Олена Лисун вирішила зібрати перевірені поради, щоб ви змогли позбутися від посіченості.

Корисна інформація: Як доглядати за волоссям у зимовий період: корисні поради і лайфхаки

Як позбутися від посічених кінчиків волосся

  • Регулярна стрижка кінців волосся. Зріз допомагає освіжити волосини. Якщо ви відтерміновуєте процедуру, роздвоєння волосини "підійматиметься" вище і позбутися від неї буде важче. Тому відвідуйте професіонала, який відстриже лише необхідну частину, адже здорову довжину локонів не варто видаляти.
  • Вживайте вітаміни для волосся. Якщо ви хочете уникнути посічення кінців волосся, то дбайте про його стан зсередини. Згідно з результатом дослідження в Німеччині в 2000 році, комбінація L-цистеїну, пантотенової кислоти і екстракту зерен проса покращує ріст волосся у жінок з дифузним випадінням волосин. Такий комплекс речовин повинен бути у вітамінах для зміцнення і росту волосся, яке особливо вимагає додаткового догляду в холодний сезон.
  • Наносіть незмивні олії для волосся. Такі б’юті-продукти призначені для "зцілення" посічених кінців. Вони додають волоссю доглянутого і сяючого вигляду. Проте ефекти після них не є довготривалим.
  • Спіть на шовковій наволочці. Волосся менше ламатиметься, якщо ви уникатимете сну на жорстких тканинах, які травмують волосяну структуру. Механічні пошкодження найбільше сприяють появі посічених кінців, а постільна білизна з натурального шовку, навпаки, розгладжуватиме і робитиме волосся більш блискучим.
  • Акуратно взаємодійте. "Кутикула волосини у кожної людини має приблизно 11 шарів кератинових лусочок. В нижній частині волосяного полотна вона вагомо тонка, а кількість шарів кератинових лусочок мінімальна, місцями їх може взагалі не бути – наприклад, у білявок. Ось чому, якщо після миття посилено тремо пасмами, то легко можемо їх травмувати – у наслідку це стане причиною ламкості і посіченості локонів ", – пояснює спеціалістка по реабілітації волосся і шкіри голови Юлія Селдецька.